Торгівельно-розважальний центр “Феріде-Плаза”

 

Проектування, монтаж та пусконалагоджувальні роботи дахової котельні на базі двох котлів Viessmann Vitoplex 300 потужністю 575 та 720 кВт з використанням газових пальників фірми Weishaupt WM-G 10/3 AZM.


Монтаж та пусконалагоджувальні роботи систем опалення та вентиляції. Змонтовано 6 припливних, 6 припливно-витяжних  та 39 витяжних систем.Продуктивність систем вентиляції від 70 м³/год до 15000 м³/год. Для припливних та припливно-витяжно систем були використані установки типу “GOLD” фірми “Swegon” (Швеція). Установки обладнані водяними калориферами та секціями охолодження повітря. Припливно-витяжні установки також обладнані роторними рекуператорами, які дозволяють економити до 40% теплової енергії.  Для витяжних систем вентиляції використовувались витяжні вентилятори в шумоізольваному корпусі типу “ІRE”, канальні вентилятори типу “СЛ” фірми “OSTBERG” (Швеція), канальні вентилятори типу “ТD” фірми “Soler&Palaur” (Іспанія), а також відцентрові радіальні вентилятори типу ВР фірми “Інтеркондиціонер” (Україна).


Монтаж та пусконалагоджувальні роботи системи кондиціювання торгівельно-офісного комплексу на базі 16 мульти-зональних VRV систем (один зовнішній блок та до 14 внутрішніх блоків)  фірми DAIKIN. Для приміщень готельного поверху змонтована VRV система із рекуперацією тепла (можливість одночасної роботи системи кондиціювання на охолодження та теплопостачання приміщень). Для всіх інших приміщень змонтовано системи кондиціювання із функціонування у режимі теплового насосу (спліт-системи).


Монтаж та пусконалагоджувальні роботи систем холодопостачання  припливних вентиляційних систем на базі двох водоохолоджувальних холодильних установок з повітряним охолодженням конденсаторів фірми DAIKIN. Холодильна потужність однієї  установки становить 191 кВт. В холодильній установці передбачений рекуператор, завдяки якому тепло, відібране від конденсатора, підігріває гарячу воду для потреб ресторану та готелю.

Монтаж водопостачання та водовідведення.

 

Comments are closed