Послуги

Проектування. У процесі проектування фахівці компанії допомагають Замовнику скласти детальне технічне завдання, вносять пропозиції щодо впровадження сучасних енергозберігаючих технологій і нестандартних інженерних рішень, що дозволяє досягти максимального результату і комфорту. Професійно розрахована проектна документація дозволяє скоротити час проведення монтажних робіт на 30-35%, максимально уникнути невиправданих витрат, забезпечує надійне, безперебійне і довгострокове функціонування інженерних систем. Підбір найбільш ефективного обладнання проводиться з урахуванням побажань і фінансових можливостей замовників. Фахівці проектного відділу супроводжують свої проекти до введення в експлуатацію. Послуги з проектування об’єктів можуть бути незалежні від монтажу, а також монтаж може здійснюватися за проектами інших фірм.

За час існування компанії запроектовано:

  • котельні – 15;
  • сховища для зберігання яблук – 2;
  • інженерні мережі будівель громадського та комерційного призначення  – 5;
  • інженерні мережі готелей – 3;
  • інженерні мережі промислових об’єктів – 4;
  • інженерне забезпечення житлових будинків – 6.

Монтаж. Фахівці монтажної дільниці охайно, надійно і вчасно забезпечують монтаж, а також тестування основних інженерних систем. Використання сучасних технологій роботи, імпортні систем швидкого монтажу для обв’язки обладнання дозволяють якісно виконувати комплексні монтажні роботи в короткі терміни і в зручний для замовника час. На всі монтажні роботи встановлюється гарантія.


Сервіс. Сервісний відділ компанії здійснює технічну підтримку, пусконалагоджувальні роботи, гарантійне та післягарантійне обслуговування всіх встановлених систем. Інженери сервісного відділу  компанії «ЕККА» пройшли навчання і стажування в навчальних центрах представників обладнання. За допомогою сучасних високоточних приладів та інструментів інженера-наладчики швидко визначають і усувають поломки і несправності.


7


Довіртесь професіоналам!

Comments are closed