BIO TURBO. Технологія, яка зберігає.

Американська компанія MIATECH заснована в 1987 році. Компанія займається розробкою та виробництвом обладнання для збереження товарів, які швидко псуються. Основне застосування такі системи знаходять  в супермаркетах, холодильних камерах, складських приміщеннях для зберігання врожаю, квіткових складах, виноробнях.

BIO TURBO – це нове обладнання компанії MIATECH, яке покращує зберігання свіжих фруктів, овочів, ягід  і навіть квітів, від етапу збору врожаю, зберігання його, розподілу по каналах збуту в роздрібній мережі і до моменту надходження продукту в руки кінцевого споживача.

      1234

Деякі фрукти, овочі і рослини виділяють при зберіганні етилен. Цей, насправді, нешкідливий газ є “гормоном стиглості” для більшості плодів. Він прискорює їх дозрівання. Однак якщо плід вже стиглий, то газ все одно продовжує їх “прискорювати”. Це є головною причиною передчасного псування, втрати ваги і зараження продукції хворобами. BIO TURBO, одне з революційних рішень, яке було розроблено для очищення повітря від етилену і різних переносних по повітрю бактерій, поліпшення якості та продовження термінів зберігання свіжих швидкопсувних продуктів. Технологія, що застосовується в BIO TURBO, є не просто фільтрацією. Система використовує запатентований чотирьохетапний процес видалення етилену і бактерій з повітря. Крім того, в BIO TURBO не використовується перманганат калію, для якого необхідна періодична заміна, а також дорогі лампи, які потребують заміни щороку.

5

ОПИС ТЕХНОЛОГІЇ

ЕТАП 1: ПОВІТРЯНИЙ ФІЛЬТР

Повітряний фільтр – очищає повітря від пилу. Наявність у повітрі цих небажаних частинок не є корисним для продуктів, які швидко псуються.

ЕТАП 2: РУЙНІВНИК КЛІТИН6

Антимікробну хімічну речовину нанесено на поверхню спеціально сконструйованого руйнівника клітин, який проколює і розриває мембрани клітин мікроорганізмів, що проходять через нього. Процес зупиняє нормальну життєдіяльність і руйнує клітини з коефіцієнтом ефективності 99.5%. Цей етап особливо ефективний проти спор.

ЕТАП 3: ОЗОНОВА КАМЕРА

Повітря піддаємо впливу високої концентрації озону, для того, щоб усунути етилен і бактерій, що переносяться по повітрю. Час контакту озону з повітрям в цій камері 20 секунд. Доведено ефективність озону для даного застосування на рівні 99.99%. На відміну від інших систем, BIO TURBO не поширює озон по всьому приміщенню. Це цілком безпечно, так як озон знаходиться всередині даної камери, і ми можемо використовувати цей потужний елемент, для очищення, при цьому не випускаючи його назовні.

ЕТАП 4: МОДУЛЬ БІО ОЧИСТКИ

На цьому заключному етапі використовується каталізатор для перетворення озону в чистий кисень. Каталізатор проводить реакції руйнування озонових молекул і розділяє їх на кисневі. Після цього чистий кисень випускається назад в навколишнє середовище, таким чином, озон не покидає систему.

У той час, коли більшість людей розуміють негативні наслідки впливу етилену і бактерій, більшість підприємств зберігають продукти, досі не приймаючи заходів для зниження втрат. Ігнорування цих чинників призводить до фінансових втрат, які набагато перевищують вартість обладнання. Крім того, той факт, яке ваша компанія вибирає рішення для очищення повітря від етилену і бактерій, може безпосередньо впливати на імідж компанії, так само як і кінцевий продукт, який ми пропонуємо. Маючи досвід та розбираючись в особливостях зберігання тих чи інших продуктів, їх зовнішньому вигляді, ви відразу помітите результат після установки системи BIO TURBO.

  78

BIO TURBO пропонується в декількох типорозмірах, щоб відповідати різним умовам застосування. Тепер коли у Вас є краще уявлення про це обладнання, наступним етапом буде отримання комерційної пропозиції для вашого об’єкту.

ТОВ “ЕККА” є ексклюзивним дилером продукції BIO TURRBO в Україні і партнером з продажу продукції MIATECH Inс. Ми готові підібрати необхідне обладнання, здійснити поставку, монтаж, гарантійне та післягарантійне обслуговування встановленої техніки.

Ми б дуже хотіли зіграти роль у Вашому майбутньому успіху!

Comments are closed