Обладнання економії газового палива. eNbooster

“НКФ Ісса” – інжинірингова компанія. Одним з напрямків діяльності компанії є впровадження на українському ринку пристрою підготовки (економії) палива: газу, мазуту, солярки. eNBooster -це нове обладнання розроблене компанією “НКФ Ісса”, що дозволяє економити природний газ. Компанія ТОВ “ЕККА” тісно співпрацює з компанією “НК Ісса” і є партнером з продажу обладнання “еNBooster”.

Компанія “ЕККА” готова підібрати необхідне обладнання, здійснити поставку, монтаж, гарантійне та післягарантійне обслуговування даного обладнання. В цій статті ми спробуємо, спираючись на факти, описати принцип дії обладнання “eNBooster”.

Історична довідка про вплив поля постійних магнітів на вуглеводні.

1941-1945 – в Англії були успішно проведені досліди із застосуванням 1намагніченого палива на далеких бомбардувальниках, яким доводилось долати тисячі кілометрів для виконання бойового завдання. Саме тут був  потрібний ефект економії. Але в той період не було технології виробництва потужних магнітів. У 50-х роках учений (США) Саймон Раскін встановив, що пара-водень може бути перетворений в ортоводень (зміна спін-стану молекули), при впливі на нього магнітним резонансом. А доктор Фелікс Блок і Едвард Парселл з Стенфордського і Гарвардського університетів були удостоєні Нобелівської премії за роботу в галузі магнітного резонансу. Пізніше доктор Роберт Кан продовжив їхню роботу в області магнітної теорії резонансу, використовуючи новий склад постійних магнітів неодим-залізо-бор (NdFe B), для розриву вуглеводневих ланцюгів в паливі. Досліди довели, що вплив магнітного потоку змінює молекулярну структуру палива, значно збільшує енергію атома, паливну реактивність і, в кінцевому підсумку, якість згоряння палива.

2

У 80-х роках, щоб вирішити проблему перевитрати палива вчені та фахівці СРСР запропонували перед уприскуванням суміші в циліндри, пропускати її через зону магнітно-частотного резонансного пристрою, який дрібними магнітними клітинами розірве вуглеводневі зв’язку з “згустків молекул” і змінить її структуру для підняття температури факела.

3У 50-х роках отримано новий магнітний матеріал – неодим – залізо-бор (NdFeB).

З 1984 року NdFeB застосовується в промисловості. Тепер цей магнітний матеріал по праву називається матеріалом 21-го століття. І використовується в нанотехнологіях.

4

2006 – 2011 – робота над створенням клітинки системи. На початку 2011 – виготовлена і випробувана система клітинок.

02.11.11 – зареєстрована торгова марка “eNbooster”. Листопад 2011 – “eNbooster” встановлений на котлі Rondomat 80 кВт, Viessmann.

З 2011 по 2013 – проведено ряд випробувань на котлах від 35 кВт до 20 МВт.

07.11.2012 – “eNbooster” встановлений в “Массандра”, м.Київ.

15.10.2012 – подана заявка на винахід в міжнародне патентне бюро.

16.09.2013 – організована компанія “НКФ Ісса”.

 

 

eNBooster – компактний пристрій, втілення передових технологій в галузі фізики, який 7дозволяє знизити споживання природного газу в системах, де природний газ використовується в якості палива, паралельно знижуючи рівень викидів СО та  СО2 в атмосферу. Пристрої підготовки палива “eNBooster” виконані у вигляді змінного картриджа з  клітинами у вигляді решітки, яку встановлюють в стандартні корпуси газових фільтрів “Giuliani Anello”. Мають сучасну компактну конструкцію і надійні в експлуатації. Пристрої підготовки палива “eNBooster” спроектовані згідно ГОСТ, ISO і директиві ЄС.

Принцип роботи

 При проходженні газу через пристрій з магнітним картриджем відбувається вплив 6на газовий потік, в результаті якого частково руйнуються “ланцюжки” вуглеводневого зв’язку молекул палива, покращуючи умови окислення процесу при горінні і одночасно збільшуючи його енергетичну ефективність, тим самим зменшуючи витрату газу.

Переваги “eNbooster”

 1. Економія природного газу від 5-15%.
 2. Зниження викидів СО, СО2 до 40%.
 3. Окупність до року .
 4. Захист навколишнього середовища.
 5. Підвищення характеристик палива.
 6. Продовження терміну служби котлів.
 7. Простий і швидкий монтаж, при мінімальних витратах

Порівняльні характеристики різних видів робіт з оптимізації витрат газу

8

Особливості монтажу

 1. Пристрій “eNBooster” розраховано на витрату газу від 0.1 до 1300 нм3 / рік.
 2. Може встановлюватися на горизонтальних або вертикальних ділянках газопроводу.
 3. Пристрій “eNBooster” встановлюється на газопроводах середнього або низького тиску.
 4. Пристрій може встановлюватися в корпусі газового фільтра або як змінний картридж в існуючий газовий фільтр.
 5. Відстань від пальника до пристрою не більше 6.0 м.
 6. Бажано до і після влаштування поставити газові крани, для можливості один раз на рік обслужити.
 7. Пристрій “eNBooster” може бути як на різьбових з’єднаннях так і на фланцевих.
 8. Після установки пристрій пломбується.
 9. Категорично забороняється відкривати пристрій, без дозволу сервісної компанії.

Термін служби пристрою підготовки палива “eNBooster” – 11 років. Після закінчення терміну експлуатації, пристрій необхідно виняти з корпусу, так як його елементи піддавалися впливу експлуатаційних напружень.

Для отримання видимого економічного ефекту необхідна наявність газового лічильника перед котлом і після котла теплового лічильника або іншого пристрою забезпечує облік виробленого тепла.

Об’єкти на яких вже встановлено “eNbooster”:

 • Топкова окремо розташованої 2-х поверхової будівлі кафе “Массандра” та житлового будинку, Київ, вул. Борисоглібська 21/19. 2 котла по 48 кВт, Litola, Viessmann. Економія 10%.
 • Котельня духовий семінарії Михайлівського Собору. г. Киев, ул. Трьохсвятительська, 6. Два котла по 895 кВт Paromat-Simplex. Viessmann. Економія 18%.
 • Топкова бізнес центру, м. Київ, вул. Боженка, 86 г. Два котли Logano G334 по 90 кВт, Buderus. Економія 7%.
 • Топкова школи, м Буча. Котел Колві 100 кВт. Економія 11%.

Comments are closed