Energy Mist. Технологія поліпшення роботи систем охолодження і кондиціонування

Energy Mist це простий та доступний метод поліпшення роботи систем охолодження і кондиціонування. В умовах високих температур навколишнього середовища, коли холодопродуктивність знижується, а споживання електроенергії зростає, підключення Energy Mist до існуючої системи охолодження збільшить холодопродуктивність та скоротить пікове споживання електрики.

У спекотні літні дні, та ж система, яка виробляє 95 тонн охолодженого повітря при температурі навколишнього середовища 29 ° C, виробляє тільки 82 тонн при температурі  46 ° C. Це прирівнюється до зниження потужності на 14% і збільшення  енергоспоживання на 31%!

collageGreen Energy Mist економічно ефективний спосіб підвищення продуктивності з повітряним охолодженням кондиціонування повітря і холодильних систем. Це досягається шляхом направлення невеликого водяного туману у вхідний потік повітря на конденсаторі. Це знижує температуру конденсатора повітря, тим самим збільшуючи охолоджуючу здатність і зниження електричного споживання енергії. Туман всмоктується в конденсатор з повітрям, його температура знижується на 11-16 ° C. Це дозволяє конденсатору не споживати більше тепла, тим самим зменшуючи напір і температуру насиченої рідини, що  збільшує потужність охолодження до 20% при одночасному зниженні енергоспоживання.

Без Energy Mist

3.png

з Energy Mist

4.png

Створена для широкого спектру завдань, Energy Mist є надійною і перевіреною технологією, що здатна збільшити термін служби системи охолодження. Конденсатор буде охолоджуватися більш ефективно, в результаті чого знизиться тиск в системі і її енергоспоживання.

ТОВ “ЕККА” є ексклюзивним дилером продукції Energy Mist  в Україні і партнером з продажу продукції MIATECH Inс. Ми готові підібрати необхідне обладнання, здійснити поставку, монтаж, гарантійне та післягарантійне обслуговування встановленої техніки.

Ми б дуже хотіли зіграти роль у Вашому майбутньому успіху!

Comments are closed